09 grudnia 2023

W tym roku nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej MotoMikołajki, organizowanej przez Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca. Akcja polegała na zbieraniu darów dla dzieci z Domów Dziecka w Grotnikach i Porszewicach oraz artykułów dla bezdomnych zwierząt. Szkolnym koordynatorem akcji była p. Justyna Banasiak – opiekun szkolnego Koła Wolontariatu. Akcja trwała od 3 do 30 listopada. 30 listopada wszystkie zgromadzone dary zostały przekazane członkom Stowarzyszenia Motocykliści Łęczyca.

Pragniemy podziękować naszym Uczniom i Rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę. Wasze przepełnione dobrocią serca spowodowały, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Dziękujemy za wszystkie dary płynące prosto z serca.

Zakończenie akcji charytatywnej - MotoMikołajki