23 stycznia 2023

14 stycznia 2023 roku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, uczniowie naszej szkoły ponownie wzięli udział w tradycyjnej zabawie choinkowej. Po raz pierwszy choinka odbyła się w naszej hali sportowej, która tego dnia, udekorowana balonami i serpentynami wyglądała inaczej niż na co dzień. Na zabawę licznie przybyli uczniowie, przedszkolaki wraz z rodzicami, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Przy dźwiękach muzyki, którą serwował DJ Grzesiek wszyscy fantastycznie się bawili. Oprócz tańców i poczęstunku przygotowanego przez rodziców przewidziane były również inne atrakcje, wizyta św. Mikołaja, który przybył z workiem pełnym słodkich upominków oraz pojawienie się na sali wesołego dinozaura, który wywołał na twarzach dzieci szerokie uśmiechy.

Kolejnym punktem zabawy choinkowej były Jasełka przedstawione w formie teatru cieni. Przepiękny spektakl prezentował historię biblijną od stworzenia człowieka poprzez grzech pierworodny do narodzin Jezusa. Udział w przedstawieniu wzięli udział wybrani uczniowie z klas IV, VII i VIII, których przygotowała  pani Justyna Banasiak. Wystąpił również nasz szkolny zespół Marysie i Jaśki z Łyncyckigo wraz z panem Marcinem Toberem.

Zabawa choinkowa 2023