30 stycznia 2024

26 stycznia 2024 roku odbyła się w naszej szkole coroczna zabawa choinkowa, w której uczestniczyli uczniowie, dzieci z oddziałów przedszkolnych, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście, Wójt Gminy Łęczyca pan Jacek Rogoziński, radni Gminy Łęczyca oraz Burmistrz Miasta Łęczyca pan Paweł Kulesza, który wręczył naszej uczennicy, Oliwce Cybulskiej wyróżnienie oraz upominek otrzymany w konkursie" Nasze psiaki z Łęczycy".

Spotkanie zaczęło się od przedstawienia jasełkowego, zaprezentowanego przez uczniów naszej szkoły. Po części oficjalnej rozpoczęła się fantastyczna zabawa przy muzyce, którą serwował DJ Grzesiek. Zaproszona została również pani Alicja, instruktorka tańca z Ozo Dance Studio, która porwała uczniów do szalonego tańca. W przerwie między tańcami można było udać się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W trakcie zabawy, ku uciesze wszystkich dziewczynek, pojawiła się Elza z Krainy Lodu. Wielką radość sprawił dzieciom także św. Mikołaj, który przybył z workiem pełnym słodkich upominków. Dodatkowymi atrakcjami imprezy była fotobudka oraz knoocker, ściana interaktywna z grami dla dzieci.

Zabawa Choinkowa