06 czerwca 2022

1 czerwca 2022r. uczniowie klasy IV wybrali się na wycieczkę do Łęczycy.

Pierwszym punktem programu było kino „Górnik”, w którym uczniowie (zaopatrzeni w popcorn i colę) obejrzeli film pt. „Detektyw Bruno”.

Następnie dzieci wyruszyły na zwiedzanie Łęczycy. Poznały historię miasta i jego zabytki.

Po części edukacyjnej nadszedł czas na zabawę, czyli udział w imprezie plenerowej z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji było naprawdę dużo! Na koniec wizyta w lodziarni i powrót do domu.

Wycieczka w Dzień Dziecka to chyba dobry pomysł!

Dziękuję rodzicom uczniów klasy IV za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

Beata Kaczmarek

Wycieczka w Dzień Dziecka