09 kwietnia 2022

7 kwietnia 2022 roku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty wielkanocne, które poprowadziły  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jankowie. Podczas spotkania Panie zrobiły ciasto na pyszne babeczki, które dzieci samodzielnie wlewały do foremek, a po upieczeniu fantazyjnie dekorowały według swojego pomysłu. Przedszkolaki doskonale się przy tym bawiły, a następnie z wielką przyjemnością próbowały słodkich wypieków. Kolejnym punktem warsztatów było wykonanie palm wielkanocnych. Z gałązek bazi, forsycji, bukszpanu i kolorowych kwiatów z bibuły dzieci pod kierunkiem Pań z wielkim zaangażowaniem stworzyły piękne palemki wielkanocne.

W podziękowaniu za wizytę i przyjemnie spędzony czas, przedszkolaki wręczyły swoim gościom świąteczne upominki.

Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Jankowie za przybycie i przeprowadzenie ciekawych warsztatów.

Warsztaty Wielkanocne z Kołem Gospodyń Wiejskich w Jankowie