15 lutego 2023

14 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynkowy Dzień Przyjaźni. Tego dnia w sali królował kolor czerwony oraz bardzo ciepła i wyjątkowa atmosfera. Dzieci dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć sympatii i przyjaźni w stosunku do drugiego człowieka oraz uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach związanych z tym świętem, były "serduszkowe" prace plastyczne, zabawy oraz tańce przy muzyce. Przedszkolaki wykonały również wspólnie Drzewko Przyjaźni. Odbył się także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na koniec każde dziecko otrzymało upominek, balonika oraz lizaka w kształcie serca.

Bardzo dziękujemy pani Mirosławie Krzyżaniak oraz pani Krzysztofie Mikołajczyk za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Walentynkowy Dzień Przyjaźni w grupie 3, 4 - latków