05 maja 2022

W dniu 23 kwietnia 2022 r. w Poddębicach odbyły się VII Mistrzostwa Polski Karate UWK. Na starcie stanęło ponad 200 zawodników z klubów reprezentujących 3 nurty karate: Tradycyjny, Generalny i Karate Combat. Na matach „tatami” zawodnicy od 6 roku życia rozgrywali pojedynki w konkurencjach indywidualnych: kata indywidualnym, kumite indywidualnym, karate combat oraz w konkurencjach drużynowych: kumite drużynowym rotation i kata drużynowym. Młodzi sportowcy z niezwykłym profesjonalizmem i opanowaniem zaprezentowali swoje umiejętności karate.

W mistrzostwach brali udział m.in. zawodnicy z Łęczyckiego Klubu Karate „IPPON”. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły, Oliwia Cybulska i Szymon Cybulski, którzy zdobyli medale.

Szymon zdobył brązowy medal w kata indywidualne.

Oliwia wspólnie z drużyną zdobyła brązowy medal w kumite drużynowe rotation.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

VII Mistrzostwa Polski Karate UWK- sukcesy naszych uczniów