02 stycznia 2024

19 grudnia 2023 r. w Domu Kultury odbyła się uroczysta gala motomikołajkowa, podczas której członkowie Stowarzyszenia Motocykliści Łęczyca przedstawili fotorelację z wręczenia zebranych darów w ramach akcji „Motomikołajki” i „Motopaka dla bezdomnego Zwierzaka”. Podczas gali wręczono podziękowania i upominki dzieciom, które zaangażowały się w akcję zbierania darów. Podziękowania powędrowały także do instytucji, sklepów, firm, osób prywatnych oraz szkół. Podziękowanie otrzymała również nasza szkoła.

Jeszcze raz dziękujemy Wam, drodzy Uczniowie i Rodzice, za udział w akcji, za gest dobroci i życzliwości, za ciepłe, pełne serdeczności serce, którym zechcieliście się podzielić z innymi :)

Justyna Banasiak

Uroczysty finał akcji "Motomikołajki"i "Motopaka dla bezdomnego Zwierzaka"