27 czerwca 2019

W dniu 19 czerwca b.r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19. W tym uroczystym dniu pani dyrektor wręczyła uczniom z poszczególnych klas świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Następnie dokonano wręczenia nagród i dyplomów dzieciom, które brały udział w różnorodnych konkursach, pracowały na rzecz Samorządu Uczniowskiego, a także tym, którym udało się uzyskać stuprocentową frekwencję. W dalszej części klasa ósma przygotowała pod kierunkiem p. Aleksandry Ratajczyk oraz p. B. Kmiecika "część artystyczną”, w której uczniowie po raz ostatni zaprezentowali swe umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Na sam koniec nasi absolwenci otrzymali z rąk pani dyrektor oraz p. Ratajczyk świadectwa będące dowodem ukończenia szkoły podstawowej – symbolizujące rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu. Ponadto uhonorowano także rodziców prężnie działających na rzecz szkoły. Za zaangażowanie w życie społeczności szkolnej wręczono rodzicom dyplomy z podziękowaniami. Ten dzień był też okazją do promowania idei oszczędzania wśród rówieśników.

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/19