12 listopada 2022

„Nie liczy się to ile posiadasz,

ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

RUSZA AKCJA

SZLACHETNA PACZKA

Udział w Szlachetnej Paczce stał się już tradycją naszej szkoły. W tym roku również postanowiliśmy wesprzeć rodzinę, która potrzebuje naszej pomocy. Mamy nadzieję, że i tym razem będziemy mogli liczyć na pomoc uczniów i ich rodziców, którzy do tej pory nigdy nie zawiedli!

Prosimy więc o pomoc dla:

pani Zofii (79 lat) i pana Jana (81 lat), starszego, schorowanego małżeństwa utrzymującego się z niewielkich emerytur. Po opłaceniu rachunków i wykupieniu lekarstw pozostaje im naprawdę niewiele pieniędzy, aby przeżyć miesiąc.

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny:

Żywność trwała: herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce i warzywa w puszkach;

Środki czystości: mydło / żel myjący, pasta do zębów, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące;

Wyposażenie mieszkania: kołdra , pościel ( kołdra i pościel w standardowym rozmiarze 160x200cm. ), koc;

Szczególne upominki:

Zofia: choinka z bombkami

Jan: Mały zegarek na stół.

Akcja trwa od 14 listopada 2022r. do 8 grudnia 2022r.

DZIĘKUJEMY!