19 grudnia 2022

19 grudnia 2022 roku w grupie przedszkolnej 3, 4 - latków odbył się świąteczny występ dla rodziców. Odświętnie ubrane dzieci, na tle nastrojowej scenografii, recytując wierszyki, śpiewając piosenki oraz tańcząc, wprowadziły wszystkich w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Mali wykonawcy z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odgrywali swe role, rodzice natomiast ze wzruszeniem oglądali występ swoich dzieci. Przedszkolaki nagrodzone zostały gromkimi brawami. Na występ zaproszone zostały także siostry Wojtusia, Antosia i Krysia oraz Marysia, siostra Stefanka, które zaśpiewały piosenkę "Jest taki dzień". Następnie dzieci i rodzice zaproszeni zostali do wspólnej pracy, dekoracji bombek. Powstały piękne, niepowtarzalne ozdoby. Na koniec wszyscy zasiedli do świątecznego stołu, na którym przygotowany został słodki poczęstunek.

Świąteczny występ w grupie 3, 4 - latków