10 czerwca 2022

Z przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły Oliwka Cybulska oraz Marysia Krzyżaniak z klasy II odniosły sukces w konkursie plastycznym pt. "Śmiechu warte - ilustracja do wiersza Agnieszki Frączek". Konkurs zorganizowany został przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy i skierowany był do dzieci z klas 0 - III przedszkoli i szkół podstawowych. Jego celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wyobraźni i umiejętności plastycznych. Uczestnicy mieli za zadanie narysować przy użyciu dowolnej techniki ilustrację do wybranego wiersza. Konkurs był podzielony na dwie kategorie klas 0 - I oraz II - III. Wpłynęło 65 prac. Nasze uczennice wzięły udział w kategorii klas II - III. Wyniki są następujące :

I miejsce : Oliwia Cybulska

III miejsce : Maria Krzyżaniak

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Oliwia Cybulska, ilustracja do wiersza "Szczudlate Paszczydło"

Maria Krzyżaniak, ilustracja do wiersza "Pies miastowy"

Sukces naszych uczennic w konkursie plastycznym "Śmiechu warte - ilustracja do wiersza Agnieszki Frączek"