06 kwietnia 2020

Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia co roku obchodzony jest 7 kwietnia, czyli w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

W związku z tym zaproponowałyśmy w tych trudnych czasach, aby dzieci podziękowały (online) służbie zdrowia za trud włożony w ich pracę .

Z okazji Święta Pracownika Służby Zdrowia wszystkim pielęgniarkom, lekarzom i pozostałym pracownikom służby zdrowia pragniemy złożyć wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących, to nieodłączne wartości Waszej pracy. Życzymy satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Was życzliwość i serdeczność tych, których spotykacie na swojej drodze.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości !!!! :-)

Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za czynny udział w akcji.

Oto efekt akcji #przedszkolaki dla służby zdrowia

Praca Macieja Gmerka

Praca Patryka Karczmarka