22 marca 2023

21 marca 2023 roku, w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego dnia, w ramach akcji "Widzew On Tour" odwiedzili nas zawodnicy klubu Widzew Łódź, Dominik Kun oraz Ernest Terpiłowski. Piłkarzom towarzyszył rzecznik prasowy klubu, pan Marcin Tarociński. Uczniowie, w większości ubrani na czerwono, zgromadzili się na hali sportowej z przygotowanymi wcześniej transparentami oraz plakatami okolicznościowymi. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji krótkiego filmu dotyczącego historii Widzewa. Następnie piłkarze opowiadali o początkach swojej przygody z piłką nożną oraz odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów. W kolejnej części spotkania przyszedł czas na autografy oraz pamiątkowe zdjęcia. Na uczniów czekała także niespodzianka, upominki w postaci kart z wizerunkami piłkarzy oraz plany lekcji. Na koniec rozegrano krótki mecz pokazowy, w którym udział wzięli wybrani uczniowie, a nasi goście wcielili się w role kapitanów drużyn.

Piłkarze Widzewa Łódź w naszej szkole!!!