29 września 2024

22 września 2024r. Rada Rodziców, Dyrektor szkoły, nauczyciele i uczniowie wspólnymi siłami zorganizowali Piknik Rodzinny.

Przybyłych gości przywitała przepiękna pogoda. Budynek szkoły i boisko zmieniły się tego dnia z miejsca nauki i pracy w teren beztroskiej zabawy i śmiechu. Nadrzędnym celem imprezy było promowanie spędzania czasu z bliskimi oraz pogłębianie międzypokoleniowych więzi.

Całe rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. A było ich niemało, bowiem w programie zaplanowano liczne działania artystyczne i sportowe. Najmłodsze dzieci, m.in. bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, zażywały kąpieli w pianie. Dorośli mogli skorzystać z fachowych porad pani pielęgniarki, a wszyscy chętni przejść szybki kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Zaspokoić głód i sprawić sobie „mały prezencik” można było na licznych stoiskach przygotowanych przez rodziców, uczniów i nauczycieli.

Niewątpliwą atrakcją imprezy był pokaz w wykonaniu Łęczyckiego Klubu Karate IPPON, występ zespołu Marysie i Jaśki z Łyncyckiego oraz prezentacja wozu strażackiego.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

Piknik Rodzinny