02 października 2023

30 września 2023 roku w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Dla wszystkich uczestników przygotowano wiele atrakcji. Impreza rozpoczęła się występem rodziców przedszkolaków, którzy odegrali przedstawienie przygotowane na podstawie wiersza Juliana Tuwima pt. "Rzepka". Następnie na scenie zaprezentował się nasz szkolny zespół, "Marysie i Jaśki z Łyncyckigo".

Dużą popularnością podczas pikniku cieszyło się malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, zmywalne tatuaże, banki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia oraz ścianka wspinaczkowa. Przygotowane zostały również stoiska, na których można było zakupić książki, stroiki wykonane przez uczniów oraz rodziców, a także rozmaite smakołyki, m.in. domowe ciasta, chleby, gofry, sery, miody oraz grillowane szaszłyki i kiełbaski. Podczas pikniku nie zabrakło również akcentu sportowego, rozegrany został emocjonujący mecz piłki nożnej.

Bardzo dziękujemy naszym sponsorom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i pomoc podczas pikniku.

Piknik Rodzinny