26 września 2022

25 września w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Bogaty program imprezy oraz piękna, słoneczna pogoda sprawiły, że na szkolnym boisku pojawiło się bardzo dużo osób. Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były kolorowe, dmuchane zjeżdżalnie, zaplatanie warkoczyków, malowanie tatuaży, bańki mydlane. Można było zakupić książki albo piękne jesienne stroiki zrobione przez uczniów oraz ich rodziców. Odbył się również pokaz wozów i sprzętu strażackiego, udostępnionych przez strażaków z OSP Leźnica Mała. Natomiast miłośnicy motocykli mogli podziwiać te wspaniałe maszyny dzięki uprzejmości członków stowarzyszenia Motocykliści Łęczyca. Nie lada atrakcją była także wspinaczka na ściance wspinaczkowej, znajdującej się w naszej hali sportowej. Nie zabrakło również stoisk kulinarnych, które oferowały m.in. gorące zupy, kiełbaski z grilla, przepyszne ciasta upieczone przez mamy naszych uczniów, gofry przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Jankowa oraz popcorn. Czas wszystkim przybyłym umilił występ zespołu Marysie i Jaśki z Łyncyckigo oraz DJ Grzesiek. Członkowie Łęczyckiego Klubu Karate IPPON, w tym nasi uczniowie, Oliwia i Szymon Cybulscy zaprezentowali podstawowe techniki tej sztuki walki. Ponadto odbyły się konkursy : piosenki rodzinnej oraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili i zostali obdarowani nagrodami. Dostępny był także punkt medyczny, w którym można było zmierzyć ciśnienie lub zbadać poziom cukru.

Składamy serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowania do pikniku. Dziękujemy za trud i poświęcony czas.

Składamy podziękowania Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Jankowa, strażakom z OSP Leźnica Mała, Stowarzyszeniu Motocykliści Łęczyca, Pani Ewie Godlewskiej, pielęgniarce z NZOZ MEDAR oraz Panu Grzegorzowi Saganiakowi.

Uczestnikom pikniku dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele szkolne.

Piknik Rodzinny