29 września 2022

29 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Nasze dwie grupy przedszkolne również wzięły udział w tej akcji. Z tej okazji przybyli do nas goście, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Siedlcu pani Agnieszka Prawda, pani Agata Fornalczyk, radna gminy Łęczyca oraz mamy i rodzeństwo naszych przedszkolaków. Dzieci z zainteresowaniem i dużym skupieniem wysłuchały opowiadań, wierszy i bajek. Następnie każde dziecko mogło własnoręcznie ozdobić zakładkę do książki.

Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Prawdzie i pani Agacie Fornalczyk za zabranie dzieci do fascynującego świata książek i poświęcony nam czas.

Bardzo dziękujemy pani Karolinie Andrzejczak, pani Katarzynie Bartniak, pani Katarzynie Kałużniak, pani Bogusławie Kaźmierczak, pani Kornelii Kowalczyk, pani Mirosławie Krzyżaniak, pani Krzysztofie Mikołajczyk, pani Katarzynie Twardowskiej oraz pani Blance Zawadzkiej za przybycie i wzięcie udziału w akcji.

Za przygotowanie słodkiego poczęstunku dziękujemy pani Katarzynie Bartniak, pani Kindze Górze, pani Katarzynie Kałużniak, pani Bogusławie Kaźmierczak, pani Beacie Kowalczyk, pani Karolinie Łuczak, pani Katarzynie Twardowskiej oraz pani Blance Zawadzkiej.