09 listopada 2022

Uczniowie klasy IV długo będą wspominać swoją pierwszą noc spędzoną w szkole, noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza rozpoczęła się o godz. 18.00 w piątek 21 października 2022 r., a zakończyła o godz. 9.00 dnia następnego. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwała wychowawczyni, p. Honorata Marchewa, którą aktywnie wspierała p. Justyna Banasiak. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w koc, śpiwór i poduszkę oraz dużą porcję dobrego humoru.

Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były gry i zabawy integracyjne, gry stolikowe, tropienie skarbów ukrytych w szkolnych zakamarkach oraz emocjonujący mecz piłki koszykowej. Po wyczerpujących aktywnościach przyszła pora na pyszną pizzę i wieczorną toaletę. Nie mogło zabraknąć także wspólnego piżamowego oglądania filmu. W sobotni poranek uczniowie, nieco jeszcze zaspani, ale bardzo zadowoleni, powrócili do swoich domów.

Noc w szkole? Czemu nie!