Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
i pożegnanie uczniów klasy ósmej.
26 czerwca 2026r. w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026 oraz pożegnanie uczniów klasy ósmej. Po powitaniu zaproszonych gości: pana Jacka Rogozińskiego - Wójta Gminy Łęczyca, pani Emilii Kołodziejczyk – Dyrektor Szkoły, nauczycieli, rodziców i uczniów, odśpiewano hymn. Następnie przystąpiono do wręczania: przedszkolakom pamiątkowych dyplomów, a uczniom klas IV – VII świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych.
Podczas części oficjalnej świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach otrzymali uczniowie klasy ósmej, a rodzicom uczniów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, Pani Dyrektor i wychowawczyni Beata Kaczmarek wręczyły Listy gratulacyjne.
Drobne upominki i podziękowania otrzymali uczniowie kończący pracę w zespole folklorystycznym Marysie i Jaśki z Łyncyckigo oraz Samorządzie Uczniowskim.
Następnie Pani Dyrektor wręczyła podziękowania rodzicom, którzy w sposób szczególny wyróżnili się w pracy na rzecz szkoły, a także rodzicom, którzy kończą pracę w Radzie Rodziców.
Po części oficjalnej uczniowie klasy ósmej w krótkiej części artystycznej podziękowali za wspólne chwile spędzone w murach szkoły, pożegnali Radę Pedagogiczną, pracowników szkoły oraz koleżanki i kolegów.
Na zakończenie uroczystości głos zabrali: pan Jacek Rogoziński – Wójt Gminy Łęczyca, Dyrektor szkoły - pani Emilia Kołodziejczyk oraz przewodnicząca Rady Rodziców – pani Izabela Antczak.
I wreszcie nastąpił moment, na który wszyscy uczniowie czekali z utęsknieniem! WAKACJE!
Życzymy, aby były one bezpieczne i upływały bardzo wolno. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.