20 listopada 2021

Ponowny sukces zespołu! Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w Domu Kultury w Łęczycy odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Powiatowego Festiwalu Piosenki „Żaczek”, którego głównymi celami było: rozwijanie muzycznej wrażliwości oraz popularyzacja śpiewania wśród młodzieży. Nasi uczniowie po raz kolejny wrócili „z tarczą” i w kategorii zespołów uplasowali się na trzecim miejscu. Warto dodać, że w kategorii „solo” reprezentowała nas również Kinga Matusiak.

Oto pełny skład nagrodzonych wokalistów:

Michalina Gmerek, Julia Cybulska, Oliwia Saganiak, Oliwia Cybulska, Kinga Matusiak, Nikola Kłosowska, Wiktoria Kłosowska, Anna Antczak, Izabela Bas, Gabriela Sobolewska, Liliana Sobolewska, Antonina Kaźmierczak, Krystyna Kaźmierczak, Maria Krzyżaniak, Julita Kulesza, Kacper Jaszczak, Szymon Cybulski, Szymon Bas, Dawid Matusiak

Serdecznie gratulujemy!

Międzyszkolny Powiatowy Festiwal Piosenki "Żaczek"2021