08 listopada 2022

5 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to bajkowe święto 7 listopada. W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Najpierw gościliśmy u nas panią Agnieszkę Prawdę, dyrektor Gminnej Biblioteki w Siedlcu, która przeczytała dzieciom bajkę. Następnie rozpoczęła się bajkowa zabawa. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajki po rekwizycie czy melodii, układały puzzle z ilustracjami z bajek, kolorowały swoje ulubione bajkowe postacie, były także radosne tańce oraz słodki poczęstunek. Na koniec przybyła do nas mama Wojtusia, pani Bogusława Kaźmierczak, która przeczytała dzieciom bajkę o Czerwonym Kapturku.

Dziękujemy pani Agnieszce Prawdzie za wizytę w naszym przedszkolu.

Dziękujemy  Rodzicom z trójki klasowej obu grup przedszkolnych za pomoc w przygotowaniu święta.

Dziękujemy pani Bogusławie Kaźmierczak za przybycie i przeczytanie bajki.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek