11 listopada 2022

W konkursie literacko – fotograficznym Jesień wokół nas udział wzięli uczniowie klas IV – VI. Jego celem było rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej oraz popularyzowanie czytelnictwa i twórczości literackiej dzieci i młodzieży.

Zadaniem uczestników było wykonanie fotografii ukazującej piękno tej pory roku i opatrzenie jej wybranym wierszem lub fragmentem innego tekstu literackiego o tematyce jesiennej. Chętni uczniowie mogli również napisać własne teksty. Fotografia i tekst literacki powinny być spójne. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac.

10 listopada 2022r. ogłoszono wyniki i wręczono nagrody.

I miejsce zajęli:

1. Joanna Rosiak, kl.5.
  2. Jakub Andrysiak, kl.5.
  3. Amelia Zduńczyk, kl.6.
  4. Szymon Cybulski, kl.6.
  5. Julia Cybulska, kl.6.

II miejsce:

1. Jagoda Rosiak, kl.4.
  2. Anna Antczak, kl.5.
  3. Martyna Stankowska, kl.6.
  4. Julita Kulesza, kl.6.

III miejsce:

1. Kacper Kałużniak, kl.4.
  2. Zuzanna Graczyk, kl.4.
  3. Julia Granosik, kl.4.
  4. Szymon Bartniak, kl.6.
  5. Adam Góra, kl.5.
  6. Gabriela Sobolewska, kl.5.
  7. Lila Sobolewska, kl.5.
  8. Oliwia Pająk, kl.5.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Anna Gierlińska

Beata Kaczmarek