04 kwietnia 2022

W dniu 01.04.2022 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach pływackich w Medical Spa w Łęczycy. Podstawowym celem wyjazdu było ukazanie uczniom innej, atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Celem było również kształtowanie nawyków prozdrowotnych, ćwiczenie odwagi, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych oraz większa integracja grupy szkolnej.

W trakcie pobytu na pływalni uczniowie chętnie korzystali ze wszystkich dostępnych atrakcji. Można było popływać, pograć w piłkę oraz posiedzieć w saunie lub jacuzzi. Niektórzy z uczniów przejawiali wręcz zaskakującą aktywność ruchową, a na ich twarzach było wyraźne zadowolenie. Po godzinnej zabawie w wodzie, głodni i zmęczeni udali się na posiłek do restauracji gdzie uzupełnili spalone kalorie.

Klasa IV na basenie