20 stycznia 2020

10 stycznia 2020 roku w Sali OSP w Jankowie odbyła się coroczna zabawa choinkowa, w której uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach, rodzice, nauczyciele oraz goście- Wójt Gminy Łęczyca pan Jacek Rogoziński oraz Burmistrz Miasta Łęczyca pan Paweł Kulesza, który wręczył zespołowi Marysie i Jaśki z Łyncyckigo list gratulacyjny oraz specjalne upominki w podziękowaniu za zachwycający występ podczas koncertu wigilijnego organizowanego przez Telewizję Polską oraz za promowanie w ten sposób kultury, tradycji regionu łęczyckiego. Spotkanie otworzyła dyrektor szkoły, pani Emilia Kołodziejczyk, następnie uwaga gości skierowana była na uczniów, którzy zaprezentowali krótkie przedstawienie oraz występy muzyczne. Po części oficjalnej uczniowie rozpoczęli zabawę. Zespół muzyczny bawił uczestników imprezy, grając i śpiewając największe polskie i zagraniczne przeboje. Rodzice zadbali również o poczęstunek dla uczniów oraz zaproszonych gości. Wielką radość sprawiła wszystkim wizyta gościa specjalnego - św. Mikołaja, który wręczył dzieciom słodkie prezenty.

Uczniowie bawili się fantastycznie i już z niecierpliwością czekają na przyszłoroczną zabawę choinkową

W tym dniu nie zabrakło także okazji do promowania wśród rówieśników oraz w środowisku lokalnym idei oszczędzania.

Karnawału czas ! Zabawa noworoczna w Szkole Podstawowej w Wilczkowicach