23 stycznia 2022

Kampania „Działaj z imPETem!” to innowacyjny projekt edukacyjny, którego celem jest zwiększanie świadomości ekologicznej w zakresie segregacji odpadów i pomoc w rozumieniu recyklingu. Dzięki naszym staraniom, mamy realny wpływ na zwiększanie ilości zbieranych i poddawanych recyklingowi odpadów z frakcji żółtego pojemnika: opakowań z tworzyw sztucznych, metali i opakowań wielomateriałowych.

W tym roku pierwszy raz przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Działaj z impetem. Podczas zajęć przedszkolaki wysłuchując opowiadania poznały bohaterów kampanii . Dzieci dowiedziały się , jak należy segregować odpady i dlaczego powinny to robić.

Serdeczne podziękowanie mamie Igi za aktywne włączenie się w akcję i przygotowanie pomocy dydaktycznej w postaci kosza na śmieci oczywiście w kolorze żółtym.

Teraz przedszkolaki jeszcze chętniej wyrzucają śmieci do odpowiedniego pojemnika.:-)

"Czy to lato czy to zima segregację czas zaczynać!"

"Podstawy segregacji już znamy więc się do tego szybko zabieramy!"

"Już kolory wszyscy znamy - segregację zaczynamy!"

Kampania "Działaj z imPETem!"