19 kwietnia 2021

Poznaj link do strony testowej i weź udział w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.

 
Po raz pierwszy w 86-letniej historii programu SKO PKO Banku Polskiego uruchomiono internetowy „Test wiedzy SKO”. W Teście może uczestniczyć zarówno dziecko, jak i dorosły. Bez względu na wiek oraz niezależnie od posiadania konta SKO.
 
Kliknij w poniższy link i weź udział w „Teście wiedzy SKO”!
 
 
 
 
KOD do Testu wiedzy SKO--515
 
Jeśli jesteś uczniem szkoły, która uczestniczy w Teście, podczas logowania na stronie testowej w polu „Kod szkoły”  wpisz 3 cyfry otrzymane od Nauczyciela-Opiekuna SKO.
 
Twoi bliscy, np. rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, aby uruchomić Test, mogą skorzystać ze specjalnego kodu 000 (trzy zera).
 
Ważne: test będzie można rozwiązać na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach, korzystając z wielu popularnych przeglądarek, z wyjątkiem Internet Explorer.
 
Każdy, kto odpowie prawidłowo na minimum 7 z 10 pytań otrzyma dyplom „Mistrza wiedzy SKO”. Jeśli nie uzyskasz 7 poprawnych odpowiedzi, będziesz mógł poprawić niektóre z nich, bez potrzeby ponownego rozpoczynania Testu :-).
 
A jeśli już rozwiążesz swój Test i masz apetyt na więcej, możesz do niego przystąpić jeszcze raz. Wystarczy, że podczas logowania na stronie testowej wpiszesz nową nazwę użytkownika, a system wylosuje dla Ciebie kolejny zestaw pytań.
 
Nie zwlekaj, już dziś kliknij w link, sprawdź i utrwal swoją wiedzę!
 
 
Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników Testu! Powodzenia!
 
Lokatka i Hatetepes i opiekun SKO w naszej szkole - Danuta Głodek
 

 

Internetowy "Test wiedzy SKO" wystartował!