05 września 2017

4 września 2017 r. uczniowie SP Wilczkowice przywitali nowy rok szkolny 2017/18. Był to szczególny dzień dla uczniów klasy pierwszej ponieważ podczas uroczystości odbyło się ich pasowanie na uczniów. Na początku uczniowie przedstawili krótki program przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni p. Bożeny Cieślarek, a następnie, pani Dyrektor Emilia Kołodziejczyk symbolicznym ołówkiem pasowała każdego pierwszaka na ucznia Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach. Po oficjalnej uroczystości dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

W uroczystości brali udział zaproszeni goście : Wójt Gminy Łęczyca Pan Jacek Rogoziński oraz pracownik Banku PKO w Łęczycy pani Krystyna Gołygowska.

Po zakończeniu części oficjalnej, pani Krystyna Gołygowska poinformowała o zdobyciu przez szkołę nagrody pieniężnej za udział w Ogólnopolskim Konkursie dla SKO. Następnie spotkała się z uczniami klasy pierwszej i ich rodzicami. Podczas spotkania udzielała informacji na temat działalności SKO w szkole, zachęcając jednocześnie do wzięcia udziału w programie. Na zakończenie rozdała materiały informacyjne nt. nowoczesnej lekcji oszczędzania.

 

Galeria zdjęć

 

Inauguracja roku szkolnego 2017/18