21 czerwca 2022

17 czerwca 2022 roku z okazji minionego Dnia Dziecka, Rada Rodziców przygotowała dla uczniów i przedszkolaków niespodziankę. Na naszym szkolnym boisku stanęły kolorowe, dmuchane zjeżdżalnie, trampolina eurobungy oraz basen z piłeczkami, które sprawiły, że wszyscy fantastycznie się bawili. Miłośnicy sportu mogli sprawdzić swoją sprawność oraz spożytkować energię na torze przeszkód, który został przygotowany przez pana Michała Kubiaka. W przerwach między ekscytującą zabawą można było zakupić watę cukrową, popcorn lub zakręconego ziemniaka oraz skosztować lodów i pysznych ciast upieczonych przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie festynu oraz rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Festyn z okazji Dnia Dziecka