21 kwietnia 2024

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Zdrowia.

Działania prozdrowotne zaplanowaliśmy na Tydzień Zdrowia, który obchodziliśmy w dniach 8 – 12 kwietnia 2024r. Uczniowie poznali zasady zdrowego stylu życia, o których każdy z nas powinien pamiętać nie tylko przy takich okazjach, ale także na co dzień. Następnie dzieci, przy wsparciu wychowawców i nauczycielki biologii, układały krótkie rymowanki i hasła oraz tworzył plakaty promujące zdrowie. Zdobytą wiedzą można było się pochwalić w czasie konkursów.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w realizację projektu.

Bożena Kuś

Beata Kaczmarek