26 listopada 2021

W dniu 25.11.2021r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów, wykonywały misiowe karty pracy. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Pluszowy miś ,”Misie szare „ oraz ""Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne. Dzięki wsparciu rodziców dzieci dekorowały misiowe pierniki. Było pysznie.

Na koniec zaprezentowały swoje umiejętności podczas inscenizacji „Urodziny misia”. Szczególni goście zawitali do nas Miś –mama Kacperka oraz skrzat pani Natalia , które uczestniczyły w mini przedstawieniu.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Szczególne podziękowania dla Pani Moniki Karczmarek, Kamili Graczyk, Beaty Kowalczyk, Natalii Kowalewskiej oraz wszystkich rodziców za współpracę podczas przygotowania tego wyjątkowego dnia.

Do misiowego zobaczenia!

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu