15 października 2024

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem

jaki można dać dziecku jest wykształcenie.

Arystoteles

14 października 2024 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował uroczystą akademię. Były wiersze, piosenki i podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły.

W części oficjalnej głos zabrała pani Sylwia Doniak, która złożyła życzenia i wręczyła nauczycielom Nagrody Wójta Gminy Łęczyca. Następnie pani Emilia Kołodziejczyk, dyrektor szkoły, podziękowała wszystkim pracownikom za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń i wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na uroczystości obecne były również przedstawicielki Rady Rodziców, które do życzeń dołączyły słodki upominek.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas w tym dniu swoją obecnością. Postaramy się spełnić wszystkie (no może prawie wszystkie ) obietnice złożone tego dnia naszym pedagogom.