21 listopada 2022

21 listopada nasza sala gimnastyczna zamieniła się w cyrkową arenę. Tego dnia bowiem do naszej szkoły zawitał cyrk HECA. Artyści zaprezentowali bogaty program artystyczny, który wywołał mnóstwo pozytywnych emocji i wielki podziw. Przedszkolaki i uczniowie mieli możliwość oglądać m.in. wyczyny akrobatyczne, pokazy żonglerki, magiczne sztuczki czy jazdę na monocyklu. Dużą atrakcją dla wszystkich zebranych była możliwość wzięcia udziału w cyrkowych pokazach. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością wykonywały powierzone im zadania. Jednak największe emocje wzbudził pokaz węża, którego można było dotknąć, a nawet potrzymać na rękach.

Zdjęcia z dzisiejszego spotkania zostały wykonane aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

Cyrk HECA w naszej szkole!