23 maja 2017

Z okazji 5 rocznicy powstania internetowego SKO oraz urodzin Hatetepesa, odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy ekonomicznej. Dzieci przygotowywały się do niego podczas zajęć z koła SKO. Miały do pokonania test, który zawierał kilkanaście zadań, rebusy, quizy oraz zdania prawdziwe i fałszywe.

Ogłoszenie wyników odbyło się w urodziny Żyrafy Lokatki, którą wszyscy członkowie dobrze znają i darzą sympatią. Wyłoniono I, II i III miejsce oraz trzy wyróżnienia :

I miejsce - Michalina Gmerek

II miejsce - Kinga Matusiak

III miejsce - Igor Kępski

Wyróżnienia zdobyli :

Amelia Wojtczak

Jakub Szczech

Izabela Bas

Za zdobyte miejsca oraz wyróżnienia uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe zakupione z pozyskanych środków ze sprzedaży makulatury, a także upominki SKO.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali także nagrody pocieszenia za udział w konkursie w postaci gadżetów SKO.

Gratuluję - opiekun SKO.

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej