22 kwietnia 2016

21.04.2016r. odbył się szkolny Pokaz mody ekologicznej – strój z surowców wtórnych, zorganizowany przez p. Annę Pabjańczyk i p.AnneGierlińską z okazji obchodów Dnia Ziemi. Celem konkursu było nie tylko rozwijanie kreatywności i aktywności dzieci, ale również  propagowanie prawidłowych postaw ekologicznych, podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci oraz budzenie szacunku do prac wykonanych przez rówieśników. Podczas pokazu wszystkim uczestnikom towarzyszył świetny humor oraz radość z wykonanej pracy. Dodatkowo Pani Bożena Cieślarek przygotowała z klasą II przedstawienie pt.” Ścieżka pod górkę".  Ukoronowaniem ciężkiej pracy w przygotowaniu stroju były upominki. Efekt prac był oszałamiający. Zachęcamy do uczestnictwa w różnorodnych konkursach.