Godziny pracy biblioteki szkolnej:

poniedziałek: 8.15 - 9.30, 10.35 - 11.35

środa: 8.30 - 9.30

czwartek: 9.30 - 10.30

piątek: 8.45 - 9.30

dodatkowo wypożyczenia odbywają się podczas zajęć bibliotecznych.

Galeria zdjęć z zajęć bibliotecznych

Szkolna Biblioteka z przyjemnością informuje, iż w trakcie realizacji projektów: "Książki naszych marzeń" oraz "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" szkolny księgozbiór wzbogacił się o kilkadziesiąt pozycji, w których każdy znajdzie coś dla siebie!

Dysponujemy: książkami metodycznymi dla rodziców, słownikami, wspomagającymi pracę nauczycieli naszego rodzimego języka oraz języka angielskiego. Część pozycji została zakupiona z myślą o naszych najmłodszych uczniach z Oddziału Przedszkolnego (twarde strony oraz ciekawa faktura w postaci futerka). Wśród zakupionych nowości znalazły się również książki dostosowane do dzieci, zaczynających swoją przygodę z czytaniem.

Nasza szkolna młodzież może wybierać spośród takich gatunków jak: fantasy, przygoda, książki historyczne, kryminał.

Autorami zakupionych nowości są m.in.: Krystyna Siesicka, Małgorzata Musierowicz, Dorota Terakowska, ks. Jan Twardowski i inni.

Biblioteka serdecznie zaprasza !!!